1. Dziś zapraszamy na gorzkie żale na o godz. 17.00.
2. Od jutra do środy będą rekolekcje dla młodzieży z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych i XX LO.
3. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30.
5. W piątek droga krzyżowa o godz. 17.00. W tym dniu możemy także wybrać się na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Rozpocznie się Mszą św. w kościele Księży Misjonarzy w Tarnowie o godz. 21.00. Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem strony internetowej.

6. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm będzie podczas każdej Mszy świętej. Na Mszy św. o godz. 9.00 będzie procesja z palmami. Zwyczajem poprzednich lat zachęcamy dzieci do udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę, który odbędzie się po Mszy św. o godz. 9.00.
7. Codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
8. Po Mszy św. możemy wesprzeć Wielkanocne Dzieło Caritas przez nabycie baranków i paschalików, których umowna cena wynosi 8 zł. Są również stroiki rozprowadzane przez wychowawców i dzieci ze świetlicy parafialnej.
9. Do skarbony św. Antoniego możemy złożyć datek jako jałmużnę wielkopostną dla osób potrzebujących, dla których chcemy zorganizować pomoc na święta.