1. Zapraszamy dziś na gorzkie żale na godz. 16.30.
2. Codziennie w dolnym kościele w kaplicy Matki Bożej Łaskawej o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie. Zapraszamy.
3. W naszej parafii trwają rekolekcje wielkopostne. Dziś po południu będzie spowiedź od godz. 14.00-19.15 z przerwą od godz. 16.30-17.15, kiedy będą gorzkie żale. Od poniedziałku do środy o godz. 18.00 będzie Msza św. z nauką ogólną. Ponadto w poniedziałek na godz. 19.15 zapraszamy na naukę stanową wszystkich rodziców oraz tych którzy nie mogli wcześniej wziąć udziału we Mszy świętej. Do udziału w rekolekcjach zapraszamy naszych parafian, a także tych, którzy uczestniczą w liturgii w naszym kościele. Postarajmy się znaleźć czas osobistą refleksję i modlitwę.
4. We środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 18.00 Msza św. na zakończenie rekolekcji.
5. W piątek o godz. 17.00 droga krzyżowa. O 19.00 zapraszamy na „Spotkanie z Biblią”, które poprowadzi ks. prof. Piotr Łabuda.
6. Z piątku na sobotę organizowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa, która rozpocznie się Mszą św. o godz. 21.00 w kościele Księży Misjonarzy w Tarnowie. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej. Szczegóły są na afiszu.

7. 1 kwietnia w sobotę w Centrum Sztuki Mościce o godz. 17.00 odbędzie się spektakl muzyczny „Jan Paweł II - przyjaciel wiernych”. To ujęta w nowatorski sposób biografia Karola Wojtyły, napisana tańcem i muzyką. Bilety na to widowisko możemy nabyć w Centrum Sztuki Mościce, bądź przez stronę internetową. O godz. 19.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
8. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm będzie podczas każdej Mszy świętej. Na Mszy św. o godz. 9.00 będzie procesja z palmami. Zwyczajem poprzednich lat zachęcamy dzieci do udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę, który odbędzie się po Mszy św. o godz. 9.00.
9. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych. Dzisiejszy „Gość niedzielny” poświęcony jest postaci Sługi Bożego ks. Franciszkowi Blachnickiemu. Jest także numer specjalny na święta, który przedstawia historię relikwii krzyża i całunu turyńskiego.

10. Po Mszy przed kościołem możemy nabyć paschaliki na Wielkanoc rozprowadzane przez Caritas. Są także stroiki świąteczne, z których dochód przeznaczony jest na funkcjonowanie świetlicy parafialnej.