1. Dziś zapraszamy na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.15.
2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty. W tym dniu po Mszach świętych możemy pobłogosławić chleb, wodę i sól. We wtorek przypada wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy – męczenników japońskich; w sobotę św. Scholastyki.
3. We środę nowenna do Matki Bożej rozpocznie się o godz. 17.15 i będzie połączona ze zmianą tajemnic Róż Żywego Różańca.
4. Klub Dobrze Nastawionych, zaprasza na otwarte spotkanie, które odbędzie się we czwartek 8 lutego, o godz. 16.00, w budynku naszej parafialnej świetlicy. Spotkanie z Panią notariusz Kingą Caruso, będzie poświęcone tematyce prawa spadkowego, dziedziczenia oraz formalności związanych z testamentem.
5. Za tydzień niedziela będzie przeżywana jako Światowy Dzień Chorego. W tym dniu po zakończonej Mszy św. o godz. 12.00 będzie możliwość przyjęcia sakramentu chorych przez osoby chore i w podeszłym wieku. Prosimy o zorganizowanie stosownej pomocy dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w tej Mszy świętej.
W naszej parafii są nadzwyczajni szafarze Komunii świętej. Mając na uwadze dobro duchowe osób chorych, które pozostają w niedzielę w domach – zachęcamy, aby skorzystać z posługiwania tych szafarzy. W tej sprawie prosimy o kontakt z duszpasterzami.

6. W poniedziałek 12 lutego nasza parafia organizuje wyjazd na kulig do Muszyny. Koszt wyjazdu wynosi 90 zł od osoby. Zapisy do soboty w zakrystii, bądź kancelarii.