1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy wiernych, w tym grupy modlitewne oraz rodziców z dziećmi.
2. We czwartek 13 maja w parafii św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie rozpocznie się Tygodniowy Odpust Fatimski. Program odpustu znajduje się przed kościołem i w gablocie. W następnym tygodniu we środę na Mszę św. na godz. 18.30 zaproszona jest nasza parafia.
3. W piątek zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00. W tym dniu przypada święto św. Macieja Apostoła i rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
4. Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy o godz. 9.00 dzieci z klasy IV szkoły podstawowej przeżyją swoją pierwszą rocznicę Komunii świętej.