1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy wiernych, w tym grupy modlitewne oraz rodziców z dziećmi.
2. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na jutro w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Duszpasterstwo to adresowane jest do przedsiębiorców, menedżerów, osób odpowiedzialnych za zatrudnianie w pracy. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne. Spotkania te mają charakter otwarty. Zapraszamy zainteresowanych.

3. We wtorek przypada wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, marianina, który pochodził z naszej diecezji z Podegrodzia.
4. W parafii św. Józefa i Matki Bożej Fatimskiej w Tarnowie trwa Tygodniowy Odpust Fatimski. We środę na Mszę św. na godz. 18.30 zaproszona jest nasza parafia. W tym dniu o godz. 19.00 będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII szkoły podstawowej.
5. W piątek zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00.
6. Trwa nowenna do Ducha Świętego. Przyszła niedziela będzie przeżywana jako Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.