1. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie, ale też do osobistej modlitwy litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2. W poniedziałek przypada wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika. We wtorek 9 rocznica objęcia diecezji przez ks. bpa Andrzeja Jeża, którego będziemy polecać w modlitwie. We czwartek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
3. We środę będzie spotkanie rodziców z ministrantami i lektorami w dolnym kościele o godz. 19.00. Prosimy o niezawodne przybycie.
4. Wobec poprawiającej się sytuacji pandemicznej w kraju Konferencja Episkopatu Polski podjęła decyzję, że od następnej niedzieli 20 czerwca zostanie zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane.
5. Przy bocznym wyjściu z kościoła są do naszej dyspozycji czasopisma religijne.