1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są odprawiane przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17.30.
2. W tym tygodniu w liturgii we środę przypada wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w piątek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
3. W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych będzie o godz. 8.00, zaś dla Szkoły Podstawowej nr 25 i XX Liceum Ogólnokształcącego o godz. 9.00.
4. Za tydzień w niedziele członkowie Twórczego Klubu Seniora zaprezentują w naszym kościele wykonane ikony i obrazy święte, które będą poświęcone podczas Mszy św. o godz. 12.00. Klub zaprasza także na wystawę swoich prac, która ma miejsce na zamku w Dębnie. Szczegóły są na afiszu przed kościołem.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
7. W ubiegłym tygodniu zmarł ks. prof. Michał Drożdż, który prawie 30 lat mieszkał na plebani w naszej parafii. W swoim życiu kapłańskim po pięcioletniej pracy na parafiach odbył studia w Innsbrucku i Zurychu. W naszej diecezji i poza diecezją podejmował wiele funkcji m.in. był zastępcą dyrektora, a następnie dyrektorem Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej „Biblos”; dyrektorem programowym diecezjalnego radia, wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. W ostatnim czasie związany był pracą na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, gdzie pełnił funkcję  kierownika Katedry Mediów i Komunikacji Społecznej, dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz dziekana Wydziału Nauk Społecznych.

Jutro, w poniedziałek o godz. 18.00 będzie Msza święta pogrzebowa w naszym kościele św. Maksymiliana Kolbego, pół godziny wcześniej będzie różaniec. We wtorek Msza św. zostanie odprawiona w Uniwersyteckiej Kolegiacie św. Anny w Krakowie o godz. 11.00, a we środę w kościele parafialnym w Żeleźnikowej Wielkiej koło Nowego Sącza o godz. 12.00, po której ciało śp. Księdza Michała zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

Módlmy się za niego: Dobry Jezu… .