1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są odprawiane przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17.30.

2. W środę wspomnienie św. Ireneusza, w czwartek przypada Uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła. Od 1 do 9 lipca będzie trwał Wielki Odpust w Tuchowie. W sobotę 1 lipca zapraszamy na Apel Maryjny o godz. 19:00.

3. W dniu dzisiejszym przed głównym ołtarzem do godz. 12:00 możemy oglądać obrazy i ikony wykonane przez członków TWÓRCZEGO KLUBU SENIORA.

4. Przypominamy że jeszcze kilka dni do końca czerwca można odwiedzić zamek w Dębnie oraz Galerię Klubu Inteligencji Katolickiej w Tarnowie na Rynku, w których prezentowane są ciekawe pracę naszego klubu informacje na plakatach przed kościołem. Zapraszamy.

5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.

6. Od jutra przez okres wakacji Msza św. poranna w dzień powszedni będzie sprawowana tylko o godz. 7.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.

8. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrych wakacji.