1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła w poniedziałek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek wspomnienie św. Ireneusza. W sobotę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do uczestnictwa w tej uroczystości. Msze św. w tym dniu będą według porządku dnia powszedniego.
3. Zaczęły się zapisy na 42 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Można już zapisać się przez formularz internetowy, a od sierpnia w sposób tradycyjny w parafii katedralnej.
4. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój i pomyślność dla naszej Ojczyzny. Zapraszamy.
6. Ojcom z okazji Dnia Ojca składamy najlepsze życzenia. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego i udanego wypoczynku wakacyjnego.
7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka: Jadwiga Nalepa. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…