1. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa na godz. 17.30, które zakończymy we czwartek.
2. We środę przypada Uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła. Od pierwszego piątku tj. od 1 do 10 lipca będzie trwał Wielki Odpust w Tuchowie.
3. W pierwszy piątek księża udadzą się do chorych. Po południu o godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź, na którą zapraszamy także dzieci, które odprawiają I piątki miesiąca.
4. W sobotę zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
5. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.
6. Dziś przed ołtarzem prezentowane są w formie wystawy ikony oraz obrazy świętych i błogosławionych wykonane przez członków Twórczego Klubu Seniora. Po Mszy św. zachęcamy do ich obejrzenia.
7. Od jutra przez okres wakacji Msza św. poranna w dzień powszedni będzie sprawowana tylko o godz. 7.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
8. Zachęcamy do czytania czasopism religijnych.
9. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrych wakacji.