1. Dziś o godz. 17.30 będzie ostatnie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła we wtorek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej, we środę św. Tomasza Apostoła, w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpocznie się o godz. 17.15. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
4. W pierwszy piątek miesiąca księża udadzą się do chorych. Od godz. 16.00 będzie spowiedź, na którą zapraszamy szczególnie tegoroczne dzieci komunijne, które odprawiają pierwsze piątki miesiąca. W sobotę Apel Maryjny będzie o godz. 19.00.
5. Wczoraj zaczął się Tygodniowy Odpust w Tuchowie. Będzie trwał do przyszłej niedzieli.
6. W dniu dzisiejszym przed ołtarzem prezentowa jest wystawa ikon Twórczego Klubu Seniora, które będą poświęcone podczas Mszy św. o godzinie 12.00.
7. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój i pomyślność dla naszej Ojczyzny. Zapraszamy.
8. Od jutra przez okres wakacji Msza św. poranna w dzień powszedni będzie sprawowana tylko o godz. 7.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.