1. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
2. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego. Odpust ku czci patrona naszej parafii przeżyjemy 8 października w  rocznicę jego kanonizacji. Zachęcamy jednak do liczniejszego udziału w liturgii.

3. We wtorek w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego – jest to święto obowiązkowe. W tym dniu będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
5.  We czwartek wyruszy 41 Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Na placu katedralnym o godz. 6.30 będzie sprawowana Msza święta. Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania oraz pożegnania pielgrzymów, którzy wyruszą ulicami naszego miasta o godz. 8.30.
6. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie.
7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.