1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.15.

2. W tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek przypada wspomnienie św. Dominika, prezbitera; we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy; w środę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; w czwartek wspomnienie św. Klary, dziewicy

3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

4. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.

5. W przyszłą niedziele składka przeznaczona będzie na  cele remontowo-inwestycyjne, tj. malowanie kościoła i wykonanie tablicy pamiątkowej poświęconej ks. prałatowi Stanisławowi Gurgulowi.

6. Przy gazetach wyłożone są legitymacje dla pielgrzymów duchowych Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej . Wypełnione legitymacje można złożyć w zakrystii, albo w kancelarii.

7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.