1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
2. W tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek przypada święto św. Benedykta, patrona Europy; we środę wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, patronów naszej diecezji, w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
3. Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Tarnowie zaprasza na Mszę św. w poniedziałek na godz. 17.00, która będzie odprawiona z racji obchodów 79 rocznicy Rzezi Wołyńskiej.

4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
5. W Tarnowie na Burku rozpoczyna się dziś tygodniowy odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Nasza parafia jest zaproszona na sobotę na Mszę św. na godz. 18.00. Program odpustu jest w gablocie.
6. W dolnym kościele przez miesiąc lipiec prezentowane są prace członków Twórczego Klubu Seniora na temat: „Mój patron”. Obrazy malowane na szkle przedstawiają portrety własnych patronów. Zachęcamy do obejrzenia po Mszy św.

7. Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych.