1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Brunona bp. i męcz., we wtorek św. Andrzeja Świerada i Benedykta – patronów naszej diecezji.

3. We środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na        godz. 17.30, w czwartek wspomnienie św. Bonawentury, bp. i dok. Kościoła.

4. W dniu dzisiejszym w parafii św. Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie rozpocznie się Tygodniowy Odpust. Szczegółowy program odpustu znajduje się w gablocie. Nasza parafia zaproszona jest w piątek, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

5.  W piątek zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00.

6.  W przyszłą niedzielę ofiara na tacę przeznaczona bedzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

7. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.