1. Zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30

Dziś także przypada liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego. Odpust ku czci patrona naszej parafii przeżyjemy 9 października w  rocznicę jego kanonizacji.

2. W tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego – jest to święto obowiązkowe. W tym dniu na Mszach świętych błogosławimy zioła i kwiaty;

W środę przypada wspomnienie św. Jacka, prezbitera; w sobotę wspomnienie św. Bernarda opata i doktora kościoła

3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Również w  środę  wyrusza  40  PPT. Pamiętajmy  o jej uczestnikach  w  naszych  modlitwach.

4. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.

5. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.

6. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Janina Nowak oraz śp. Idzi Padło. Módlmy się za nich: Dobry Jezu...