1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej, we środę św. Bartłomieja Apostoła. W piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu zachęcamy do udziału we Mszy świętej.
W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

4. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.

6. Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza ks. Piotr Paciorek po 4 latach pracy w naszej parafii został skierowany do parafii Nawojowa koło Nowego Sącza, a ks. dr Robert Głuchowski po roku posługiwania w naszej wspólnocie został proboszczem w parafii Wiewiórka koło Dębicy. Dziękujemy księżom za ich gorliwe posługiwanie, za pracę duszpasterską, głoszone słowo Boże, sprawowanie sakramentów, opiekę nad grupami, za miłą współpracę z nami i dobry klimat, jaki tworzyli w parafii. Naszych księży pożegnamy jeszcze uroczyście na początku września, o czym poinformujemy.

A za tydzień powitamy w naszej wspólnocie dwóch nowych księży. Będą nimi: ks. Damian Migacz – nowy wikariusz i jednocześnie diecezjalny duszpasterz niesłyszących oraz jako pomoc duszpasterska ks. dr Tomasz Maziarka – wykładowca filozofii na Wydziale Teologicznym w Tarnowie.

7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Stańczyk. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…