1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
2. W tygodniu w liturgii w poniedziałek przypada wspomnienie św. Augustyna, we wtorek męczeństwo Jana Chrzciciela.
3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę o godz. 17.30.
4. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której będzie koronka do Bożego Miłosierdzia, modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele i pokój na świcie. Od godz. 16.00 spowiedź, na którą zapraszamy także dzieci i młodzież przed rozpoczęciem roku szkolnego. Przed południem księża udadzą się do chorych.
5. W pierwszą sobotę miesiąca  zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
6. We wtorek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Galerii Niebieskiej przy ul. Krakowskiej 4, o godz. 17.00, będzie miał miejsce wernisaż wystawy Anny Słowik, członkini Twórczego Klubu Seniora, pt. „Radość Tworzenia”. Więcej szczegółów znajduję się na afiszu przed kościołem. Zapraszamy do oglądnięcia wystawy.
7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.