1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
2. Od jutra Msze św. w kościele dolnym będą także o godz. 8.00.
3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
4. We czwartek 1 września Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych będzie o godz. 8.00, zaś dla Szkoły Podstawowej nr 25 i XX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi będzie o godz. 9.00.
5. W pierwszy piątek księża udadzą się do chorych. Po południu o godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź, na którą zapraszamy także dzieci, które odprawiają I piątki miesiąca.
6. W sobotę zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
7. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.
8. W katedrze trwa całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Ksiądz Proboszcz z Katedry zachęca się do włączenia do tej adoracji . Na stoliku przy gazetach znajdują się ulotki, na których znajdują się praktyczne informacje o tym, jak można zadeklarować swoje uczestnictwo w adoracji.
9. Od 1 lipca bieżącego roku Filia Placówki medycznej Medi Kompleks rozpoczęła swoją działalność w Tarnowie przy ul. Jasnej 77a. W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia świadczona są usługi medyczne w zakresie: hospicjum domowego, poradni medycyny paliatywnej i pielęgniarskiej opieki długoterminowej. Dane kontaktowe oraz wykaz chorób kwalifikujących się do leczenia są podane w ulotce informacyjnej w gablocie.
11. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Artur Saron i Maria Bodzioch. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…