1. Dziś nieszpory eucharystyczne będą o godz. 17.15.
2. Od jutra Msze św. w dni powszednie w dolnym kościele będą także o godz. 8.00.
3. Jutro w poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych będzie o godz. 8.00, zaś dla Szkoły Podstawowej nr 25 i XX Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi o godz. 9.00.
4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona ze zmianą tajemnic dla Róż Żywego Różańca rozpocznie się o godz. 17.15.
W tym dniu na Mszę świętą na godz. 18.00 zapraszamy służbę liturgiczną z rodzinami, grupy i stowarzyszenia naszej parafii. Po Mszy św. będzie spotkanie w domu katechetycznym.

5. W piątek przypada Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki naszej diecezji. W parafii katedralnej rozpocznie się Tydzień Maryjny. Szczegółowy program jest w gablocie. Nasza parafia jest zaproszona w następnym tygodniu na wtorek 12 września na Mszę św. na godz. 18.00.
6. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Galerii Niebieskiej przy ul. Krakowskiej 4, w godzinach otwarcia możemy obejrzeć wystawę obrazów Anny Słowik, członkini Twórczego Klubu Seniora, pt. „Radość Tworzenia”. Zapraszamy do oglądnięcia wystawy.
7. Zachęcamy do obejrzenia filmu: „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”, który będzie wyświetlony dziś w kinie Centrum Sztuki Mościcie o godz. 16.00.
8. W przyszłą niedzielę powrócimy do kazań dla dzieci o godz. 9.00.
9. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
10. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka: Grażyna Zarzycka. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…