1. Dziś będą nieszpory eucharystyczne o godz. 17.15.
2. W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.00 będą obecni ks. Piotr Paciorek i ks. Robert Głuchowski, którym podziękujemy za pracę duszpasterską w naszej parafii. Na Mszę św. zapraszamy grupy i stowarzyszenia, ministrantów i lektorów z rodzinami na rozpoczęcie kolejnego roku pracy. Wyjątkowo tym dniu, a nie w pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30.
4. We czwartek 8 września przypada Uroczystość Narodzenia NMP. W tym dniu rozpocznie się w Katedrze Tydzień Maryjny. Nasza parafia zaproszona jest w następnym tygodniu na środę na Mszę św. na godz. 18.00. Program Tygodnia Maryjnego jest w gablocie.
5. W galerii Twórczego Klubu Seniora prezentowana jest wystawa autorska pani Zuzanny Hajdo. Szczegóły są na afiszu w gablocie. Twórczy Klub Seniora zaprasza na pielgrzymkę-wycieczkę, która odbędzie się w sobotę 10 września do Powroźnika i Muszyny. W programie zwiedzanie cerkwi w Powroźniku, ogrodów biblijnych
i sensorycznych w Muszynie. Będzie także spotkanie w Muzeum Regionalnym połączone z otwarciem wystawy klubu. Potrzebne informacje i program wyjazdu są na plakacie przed kościołem.

6. 19 września rozpoczną się zajęcia na świetlicy parafialnej. Zapisy dzieci ze szkoły podstawowej będą w dniach 5 do 15 września w godzinach 15.00 do 18.00.
7. Zespół Żłobków w Tarnowie zaprasza osoby powyżej 55 roku życia, zamieszkałe na terenie miasta Tarnowa do udziału w bezpłatnym szkoleniu, przez który mogą nabyć kompetencje do opieki nad dziećmi do lat 3. Więcej informacji jest gablocie.

8. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.