1. Dziś będą nieszpory eucharystyczne o godz. 17.30.
2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30. W tym dniu przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Także we środę nasza parafia jest zaproszona do Katedry na Mszę św. na godz. 18.00 w ramach Tygodnia Maryjnego.
3. We czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
4. 19 września rozpoczną się zajęcia na świetlicy parafialnej. Zapisy dzieci ze szkoły podstawowej będą trwały do 15 września w godzinach 15.00 do 18.00 w domu katechetycznym. W ramach pracy na świetlicy będzie odrabianie zadań, pomoc w nauce, zajęcia kulinarne, sportowe,
z lego-robotyki, plastyczne i ciepły posiłek.

5. We wtorek o godz. 19.00 w dolnym kościele będzie spotkanie ministrantów i lektorów wraz z rodzicami.
6. W piątek 16 września w Tarnowie w sali Alegorii, przy Placu Kazimierza Wielkiego 5 rozpoczną się spotkania małżeńskie dla małżeństw. Spotkania te służą wzmocnieniu relacji małżonków, sztuki komunikacji, rozwiązywania konfliktów, przebaczenia. Zapisy do 15 września w siedzibie  Alegorii.
7. Za tydzień w niedzielę powrócimy do kazań dla dzieci, które będą podczas Mszy św. o godz. 9.00. Zapraszamy rodziców z dziećmi.
8. Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo – Turystyczne ITER zaprasza na wyjazdy: końcem września do Czeskiej Toskanii, w drugim tygodniu października na pielgrzymkę do Włoch oraz pielgrzymkę do Portugalii i Hiszpanii. Propozycje wyjazdów dostępne są na stronie biura pielgrzymkowego.
9. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie.
10. W dni powszednie już przed Mszą św. wieczorną od godz. 17.30 jest możliwość spowiedzi.
12. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności siostra ks. Bolesława Margańskiego. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…