1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
2. W poniedziałek w liturgii Kościoła przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży, we środę męczenników koreańskich, we czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. Ojca Pio.
3. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę o godz. 17.30.
5. We środę o godz. 19.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci komunijnych z klasy III szkoły podstawowej.
6. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział w Tarnowie zaprasza w piątek na godz. 18.00 na spotkanie do siedziby Sali klubowej KIK-u, które będzie poświęcone śp. księdzu Profesorowi Michałowi Drożdżowi.
7. Chłopców którzy chcieliby służyć przy ołtarzu jako ministranci zapraszamy w sobotę na spotkanie na godz. 9.00 do kościoła.
8. Dziewczęta, które chcą wstąpić do grupy Dziewczęcej Służby Maryjnej zapraszamy także na sobotę na godz. 10.00 do kościoła.
9. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
11. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka Maria Dudczak. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…