1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zachęcamy do udziału rodziny z dziećmi.
2. Dziś w Tarnowie rozpoczyna się XXXVI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. W poniedziałek w Klubie Inteligencji Katolickiej (Rynek 24) o godz. 17.00 obędzie się wernisaż organizowany we współpracy z Twórczym Klubem Seniora” – „Romantyzm krajobrazu polskiego obrazach Anny Celskiej-Słowik”. We wtorek w Galerii Niebieskiej przy ul. Krakowskiej 4, o godz. 10.00 będzie wystawa prac Jadwigi Kłosińskiej – „Ścieżką po zaułkach miasta Tarnowa i okolic. Jak zatrzymać piękno Ziemi Tarnowskiej”. Program jest zamieszczony w gablocie.
3. W liturgii Kościoła w poniedziałek przypada wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek św. Łukasza. Wszystkim pracownikom służby zdrowia, których patronem jest św. Łukasz życzymy dużo siły, życzliwości i satysfakcji z wykonywanej misji. We czwartek będzie wspomnienie św. Jana Kantego, w sobotę św. Jana Pawła II.

4. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.
5. We środę o godz. 17.00 w kancelarii parafialnej możemy skorzystać z nieodpłatnych porad adwokata.
6. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie, na którą zapraszamy chętne osoby, które dysponują czasem.

7. Na ławkach i stoliku znajdują się kartki na wypominki.
8. Dziś z racji Dnia Papieskiego po Mszy św. przed kościołem możemy złożyć datek do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, który przeznaczony jest na stypendia dla niezamożnej młodzieży uczącej się w szkole średniej i studiującej.
9. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.