1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele, który poświęcony jest modlitwie za dzieło misyjne Kościoła – misjonarzy i misjonarki. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zachęcamy do udziału rodziny z dziećmi.
2. W tygodniu w liturgii Kościoła w sobotę przypada święto św. Szymona i Judy Tadeusza.
3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Jutro w poniedziałek, w ramach programu obchodów Twórczy Klub Seniora zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa pani Anny Słowik pt.: „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” na godz. 17.00, do galerii Klubu Inteligencji Katolickiej w Tarnowie.
4. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyny i pokój na świecie.
5. Dziękujemy za podarowane zużyte telefony komórkowe, smartfony, tablety i laptopy w związku z akcją pomocy misjom przez budowanie studni głębinowych. Akcja ta trwa do końca października.

6. Dziś o godz. 18.30 ulicami miasta odbędzie się procesja różańcowa. Rozpocznie się przy sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej a zakończy się przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.
7. Na ławkach i stoliku znajdują się kartki na wypominki.
8. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.
9. W ostatnim tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności Bronisław Nowik. Módlmy się za niego: Dobry Jezu a nasz Panie…