1. Dziś nieszpory będą o godz. 17.30.
2. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza jutro w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.
3. We środę przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Msza św. o 7.00 będzie sprawowana za śp. ks. Mateusza Szyszkę z okazji imienin. O 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek przypada wspomnienie św. Ojca Pio.
4. W przyszłym tygodniu odbędą się spotkania dla rodziców dzieci komunijnych z klas III oraz rodziców młodzieży z klas VII i VIII, w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania.
5. Dziś przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.  Do naszej dyspozycji są tygodniki: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Idziemy”. Raz na jakiś czas zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
6. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności śp. Stanisław Niwelt. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…