1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15.
2. W tygodniu w liturgii Kościoła w poniedziałek przypada wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, we środę święto św. Łukasza, w piątek wspomnienie św. Jana Kantego. Wszystkim pracownikom służby zdrowia, których patronem jest św. Łukasz życzymy dużo siły, życzliwości i satysfakcji z wykonywanej misji.
3. Duszpasterstwo Chrześcijańskich Przedsiębiorców zaprasza na poniedziałek (16 października) na Mszę św. na godz. 18.00, po której będzie spotkanie formacyjne.
4. Dziękujemy za podarowane zużyte telefony komórkowe, smartfony, tablety i laptopy w związku z akcją pomocy misjom przez budowanie studni głębinowych. Gdyby jeszcze ktoś zechciał któreś z tych wymienionych i nieużywanych przedmiotów w tym celu podarować, to do końca października możemy je przynieść do zakrystii bądź kancelarii.
5. Parafia Matki Bożej Fatimskiej przeżywa dziś odpust. Na modlitwę na godz. 22.00 zaproszone są parafie naszego dekanatu.
6. Za tydzień w niedzielę o godz. 18.30 ulicami miasta odbędzie się procesja różańcowa. Rozpocznie się przy sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej a zakończy się przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7. Dziś przed kościołem możemy złożyć datek do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, który będzie przeznaczony na stypendia dla niezamożnej młodzieży uczącej się w szkole średniej i studiującej. Możemy także wysłać smsa z dopiskiem STYPENDIA. Numer telefonu jest na afiszu w gablocie, a także na stronie internetowej fundacji.
8. Na ławkach i stoliku znajdują się kartki na wypominki.
9. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.
10. W ostatnim tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności Tadeusz Holik. Módlmy się za niego: Dobry Jezu a nasz Panie…