1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele, który poświęcony jest modlitwie za dzieło misyjne Kościoła – misjonarzy i misjonarki. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zachęcamy do udziału rodziny z dziećmi.
2. W tygodniu w liturgii Kościoła w piątek przypada święta św. Szymona i Judy Tadeusza.
3. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pokój na świecie i Ukrainie, na którą zapraszamy chętne osoby, które dysponują czasem.
4. W dolnym kościele w kaplicy Matki Bożej Łaskawej prezentowana jest wystawa „Patron naszej parafii – patron naszego kościoła”. Wystawę tę organizuje Twórczy Klub Seniora. Zapraszamy do jej oglądnięcia.
5. Rodziców, których synowie chcieliby służyć przy ołtarzu jako ministranci od klasy II i III szkoły podstawowej prosimy o kontakt z ks. Proboszczem. Także dziewczęta ze szkoły podstawowej, które chciałyby włączyć się do Dziewczęcej Służby Maryjnej prosimy o kontakt. Zaproszenie kierujemy także do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby śpiewać psalmy w czasie liturgii. I w tej sprawie prosimy o kontakt z panem organistą lub duszpasterzami.

6. Dziękujemy za zgłoszenie kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Ponieważ liczba zgłoszonych osób mieści się w liczbie, jaką przewiduje Statut Rad Duszpasterskich Diecezji Tarnowskiej, osoby te zostały o tym poinformowane i utworzą nowe gremium rady parafialnej.
7. Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo – Turystyczne ITER zaprasza na Pielgrzymki samolotowe:  Śladami Św. Pawła na Maltę, w terminie od 26 do 29 listopada oraz do Bari – miejsca związanego ze św. Mikołajem,  w terminie od 3 do 7 grudnia. Szczegóły w Biurze ITER, przy ul. Urszulańskiej 9.
8. Na ławkach i stoliku znajdują się kartki na wypominki.