1. We wtorek zakończymy nabożeństwa różańcowe. W tym dniu dzieci, które wytrwale uczestniczyły w różańcu otrzymają obiecane nagrody. Dziękujemy wszystkim grupom i osobom, które w październiku prowadziły modlitwę różańcową w kościele.
2. We środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą według porządku niedzielnego. Po południu w kościele Matki Bożej Szkaplerznej na Burku, a także na cmentarzu w Mościcach i Krzyżu o godz. 14.00 będzie Msza św. a następnie ok. 15.00 procesja i modlitwy za zmarłych. We środę w naszym kościele o godz. 17.15 rozpoczną się wypominki a o 17.30 będą nieszpory za zmarłych. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, przyjmą Komunię świętą i odmówią modlitwę w intencjach Ojca Świętego, mogą codziennie uzyskać odpust zupełny.
3. We czwartek przypada Dzień Zaduszny. Msze św. będą według porządku dnia powszedniego.
4. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca będzie w drugą środę miesiąca.
5. Przez cały listopad o godz. 17.15 będą modlitwy za zmarłych połączone z wypominkami. W piątki będzie to koronka do Miłosierdzia Bożego, w niedziele nieszpory, zaś w pozostałe dni tygodnia różaniec. Ponadto w niedziele w ciągu roku są wypominki i modlitwy za zmarłych o godz. 11.45. Dziękujemy za ofiary złożone przy okazji wypominek.
6. W pierwszy piątek księża udadzą się do chorych. O godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwa o powołania do służby Bożej. Od 16.00 spowiedź.
7. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
8. Dziękujemy za podarowane zużyte telefony komórkowe, smartfony, tablety i laptopy w związku z akcją pomocy misjom przez budowanie studni głębinowych.
9. Za tydzień, w niedzielę 5 listopada kazania będzie głosił ks. Daniel Pietryka, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej z Tarnowa-Terlikówki. Nasza parafia wspiera raz w roku budujący się kościół na Terlikówce. Stąd też ofiara na tacę z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na ten cel.
10. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.