1. W poniedziałek zakończymy nabożeństwa różańcowe. Dziękujemy wszystkim grupom i osobom, które w październiku prowadziły i modlitwę różańcową w kościele.
2. We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą według porządku niedzielnego. Po południu w kościele Matki Bożej Szkaplerznej na Burku, a także na cmentarzu w Mościcach i Krzyżu o godz. 14.00 będzie Msza św. a następnie ok. 15.00 procesja i modlitwy za zmarłych. Jutro w naszym kościele o 17.15 rozpoczną się wypominki a o 17.30 będą nieszpory za zmarłych. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, przyjmą Komunię świętą i odmówią modlitwę w intencjach Ojca Świętego, mogą codziennie uzyskać odpust zupełny.
3. We środę przypada Dzień Zaduszny. Msze św. będą według porządku dnia powszedniego. Zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca będzie w drugą środę miesiąca.
4. Przez cały listopad o godz. 17.15 będą modlitwy za zmarłych połączone z wypominkami. W piątki będzie to koronka do Miłosierdzia Bożego,
w niedziele o 17.15 – nieszpory, zaś w pozostałe dni tygodnia różaniec. Ponadto w niedziele w ciągu roku są wypominki i modlitwy za zmarłych
o godz. 11.45.

5. W pierwszy piątek miesiąca w umówionych godzinach księża udadzą się do chorych. W tym dniu o godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwa o powołania do służby Bożej. Od 16.00 spowiedź. W tym dniu na godz. 19.00 zapraszamy na „Spotkanie z Biblią”, które poprowadzi ks. prof. Piotr Łabuda. „Od Mojżesza do Chrystusa” – to temat tegorocznych spotkań. Zapraszamy i prosimy podzielić się tą informacją z najbliższymi i znajomymi.
6. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
7. Za tydzień w niedzielę odbędzie się promocja kolejnego już 5 tomu kazań ks. prof. Michała Hellera, pt. „Pytanie glinianego garnka. Kazania krótkie o wojnie i pokoju”. Książkę z kazaniami jak i inne wydane przez Copernicus Center Press będzie można nabyć po wszystkich Mszach świętych.
9. W naszej modlitwie polecajmy śp. Marka Czapkowicza, naszego parafianina, który w ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: Dobry Jezu…