1. W naszym kościele przez miesiąc listopad odprawiana jest codziennie modlitwa za zmarłych połączona z wypominkami o godz. 17.15.
2. We środę po wypominkach będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. W tym dniu jedna z intencji podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie odprawiona za ks. Marcina, z okazji Jego imienin. Księdzu Marcinowi życzymy dużo sił, zdrowia i owocnej posługi kapłańskiej w Radiu RDN Małopolska i w naszej parafii.
3. We czwartek w liturgii przypada święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej pierwszej siedziby papieża, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża, w sobotę św. Marcina.

4. Wierni, którzy jeszcze w tych dniach do 8 listopada włącznie, nawiedzą cmentarz, pomodlą się za zmarłych, przyjmą Komunię świętą i odmówią modlitwę w intencjach Ojca Świętego, mogą codziennie uzyskać odpust zupełny za zmarłych.
5. Księdzu Danielowi Pietryce, proboszczowi parafii Trójcy Przenajświętszej z Tarnowa-Terlikówki dziękujemy za wygłoszone dziś do nas słowo Boże. W Jego imieniu dziękujemy za złożoną ofiarę na tacę przeznaczoną na budowę kościoła na Terlikówce.
6. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej.
7. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin: Wacław Żurowski. Módlmy się za niego: Dobry Jezu a nasz Panie…