1. W naszym kościele przez miesiąc listopad odprawiana jest codziennie modlitwa za zmarłych połączona z wypominkami o godz. 17.15.
2. Dziś w Pasażu Odkryć Centrum Nauki i Techniki w Tarnowie pod adresem – Rynek 4, o godz. 16.00 odbędzie się wykład ks. Profesora Michała Hellera pt.: „Człowiek we Wszechświecie. Wszechświat we człowieku”.  Wykład ten będzie transmitowany na żywo w mediach społecznościowych.
3. W poniedziałek w liturgii przypada wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski; w piątek św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę bł. Karoliny Kózkówny.

4. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
5. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej.
6. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności: Ewa Pytel-Skiba. Módlmy się za nią: Dobry Jezu a nasz Panie…