1. W naszym kościele przez miesiąc listopad odprawiana jest codziennie modlitwa za zmarłych połączona z wypominkami o godz. 17.15.
2. We środę po wypominkach będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Jedna z intencji podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie odprawiona za ks. Marcina, z okazji Jego imienin. Księdzu Marcinowi życzymy dużo sił, zdrowia i owocnej posługi kapłańskiej w Radiu RDN Małopolska i w naszej parafii.
3. We środę o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. We czwartek o godz. 19.00 będzie spotkanie dzieci komunijnych z rodzicami.
4. W piątek 11 listopada obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta za Ojczyznę. Z uwagi na charakter dnia ks. bp Andrzej Jeż udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych. Zachęca jednak do tego, żeby tę wstrzemięźliwość zastąpić modlitwą w intencji pokoju na świecie.

5. Za tydzień w niedzielę w naszym kościele wygłosi kazania ks. Witalij Kaszczuk, który pracuje w Winnicy na Ukrainie. Okres zimowy i trwająca wojna jest dużym wyzwaniem dla mieszkańców Ukrainy. Po każdej Mszy św. wolontariusze będę przed kościołem zbierać datki na potrzeby parafii ks. Witalija i tamtejszej ludności. Spośród najbardziej potrzebnych artykułów, które możemy ofiarować to są przede wszystkim: koce, prześcieradła, śpiwory, podkoszulki do szpitala dla rannych żołnierzy – najlepiej nowe albo czyste i w dobrym stanie, witaminy, opatrunki na rany, jodyna, męskie skarpety, żywność w puszkach. Zbiórka potrzebnych rzeczy będzie w przyszłą niedzielę po południu i w poniedziałek.
6. Od jutra rozpoczną się prace związane z przygotowaniem do malowania naszego kościoła.
7. Dziś po Mszy św. możemy nabyć kolejny 5 tom kazań ks. prof. Michała Hellera, pt. „Pytanie glinianego garnka. Kazania krótkie o wojnie i pokoju”. Będą także inne książki wydane przez wydawnictwo Copernicus Center Press.