1. W naszym kościele przez miesiąc listopad odprawiana jest codziennie modlitwa za zmarłych połączona z wypominkami o godz. 17.15.
2. Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza w poniedziałek na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie spotkanie formacyjne.

3. W poniedziałek w liturgii przypada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, we środę św. Cecylii.
4. We czwartek o godz. 19.00 w dolnym kościele będzie spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi z kl. III szkoły podstawowej.
5. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież z klasy VII na spotkanie do domu katechetycznego w związku z sakramentem bierzmowania.
6. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
7. W naszym kościele codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest modlitwa o pomyślność dla naszej Ojczyzny i pokój na świecie. Zapraszamy.
8. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej.